موسسه اعتباری کوثر

شرکت مالی و اعتباری کوثر مرکزی (سهامی عام) در آذر ماه 1388 تحت عنوان موسسه مالی و اعتباری کوثر موافقت اصولی را از بانک مرکزی اخذ و از ابتدای سال 1390 فعالیت اجرایی خود را آغاز نمود. این موسسه وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح می باشد.

 

بایک (BAIC International)

شرکت بین المللی بایک (BAIC International) از سال 1988 فعالیت خود را آغاز کرد. عمده فعالیت های اقتصادی این شرکت واردات و صادرات فناوری ، اتومبیل و محصولات برقی و مکانیکی در بازار های خانگی است. 49 درصد از سهام این شرکت متعلق به بنز چین است.
این شرکت همچنین مسئول صادرات خودروهای شرکت Beijing Automobile Works نیز میباشد. محصولات این شرکت به بیش از 20 کشور در اقصی نقاط اروپا ، آمریکای شمالی ، آمریکای جنوبی ، استرالیا ، آفریقا ، خاورمیانه ، آسیای جنوب شرقی و ... صادر شده است.

بخش های زیر مجموعه این شرکت عبارتند از :
دپارتمان خودرو ، دپارتمان قطعات خودرو ، دپارتمان اجزا و قطعات  ، دپارتمان توسعه بازار ، دپارتمان تجارت حمل و نقل
شعار تبلیغاتی این شرکت " آرزوی شما ، هدف ما " می باشد.

 

گریت وال (Great Wall Motors)

شرکت گریت وال موتور در سال 1976 در چین شروع به کار نمود. اسم این شرکت برگرفته از نام دیوار بزرگ چین می باشد. این شرکت در سال 2010 بزرگترین تولید کننده خودروی SUV چین شد. گریت وال نهمین تولید کننده از نظر تعداد تولید خودرو با 807 هزار خودرو در سال می باشد. همچنین رتبه اول تولید خودروی کار از آن این شرکت می باشد.
صادرات این شرکت در سال 2012 ، 96500 دستگاه بوده است. این شرکت فعالیت خود را با تولید ماشین های کار شروع کرد و تا سال 2008 فقط به تولید این نوع خودرو مشغول بود. کیفیت بالای وانت های این شرکت در حدی بود که این خودرو به کشورهایی چون انگلیس ، استرالیا ، روسیه همچنین جنوب آسیا و آمریکای جنوبی صادر می شود.

برای جستجو می توانید، نام نمایندگی و یا نام شهر و یا چند رقم نخست شماره تلفن ثابت خود را وارد کنید: