نیروخودروآسیا

شرکت نیرو خودرو آسیا با شماره ثبت 269916 و کد اقتصادی 411151588448، مجری فروش و خدمات پس از فروش محصولات شرکت سازه های خودرو دیار بوده و از سال 1385 فعالیت خود را با پشتیبانی از نخستین محصول شرکت سازه‌های خودرو دیار با نام تجاری وانت تک کابین "دییر Deer" آغاز نموده است. این شرکت با توجه به روند توسعه فعالیت‌های شرکت سازه های خودرو دیار در زمینه تولید و واردات محصولات دیگری همچون وینگل 3 و 5 تک کابین و دو کابین، تک دیفرانسیل و دو دیفرانسیل، مینی‏ شاسی هاوال M4 و شاسی بلند هاوالH6 ، مسئولیت فروش و خدمات پس از فروش محصولات شرکت گریت وال موتور چین و برند هاوال را نیز در دستور کار خود قرار داده است. در سال 1394 شرکت دیار خودرو با فروش محصولات شرکت بایک موتور چین از قبیل سابرینا و سنوا همکاری تجاری خود با این هولدینگ بزرگ چینی را آغاز نمود.

شرکت نیرو خودرو آسیا بعنوان نمایندگی و ستاد مرکزی فروش و خدمات پس از فروش شرکت دیار خودرو و شرکای تجاری چینی خود، فعالیت خود را با استفاده از مجرب‌ترین و کارآزموده‌ترین نیروهای آموزش دیده در کشور چین و به‌روزترین تجهیزات فنی و با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌ها و ابزارها در زمینه صافکاری و نقاشی خودروهای تصادفی تاکنون ادامه داده و آماده امداد و خدمت رسانی به تمامی مشتریان محترم در سراسر ایران می‌باشد. این شرکت با تعداد 5 نمایندگی کار خود را آغاز نمود و هم اکنون شبکه عاملیت های فروش و خدمات پس از فروش خود را تا حدود 13 نمایندگی در کل کشور گسترش داده است .

شرکت سازه‌های خودرو دیار با راه‌اندازی سه خط تولید در کارخانه واقع در شهر گلپایگان و همکاری شرکت بایک موتور سالیانه ظرفیت تولید 75.000 دستگاه از محصولات سابرینا، هاوال M4، وینگل تک‏ کابین و دوکابین را دارا بوده و از بالاترین استانداردها در تولید این محصولات استفاده می‌نماید. این محصولات به‌صورت CKD (Complete Knock Down) به ایران وارد شده و در خط‌های تولید و رنگ دیار خودرو به‌صورت کامل مونتاژ می‏گردند. شرکت نیرو خودرو آسیا (بایک ایرانیان) مفتخر است با سپری نمودن 15 سال سابقه در امر فروش و خدمات پس از فروش میزبان شما مشتریان محترم جهت رفع مشکلات فنی خودرو در تمامی روزهای کاری هفته باشد.

پروانه های اخذ شده شرکت سازه های خودرو دیار
- پروانه بهره برداری تولید قطعات پرسی بدنه خودرو در سال 1382 از سازمان صنایع ومعادن استان اصفهان.
- جواز تاسیس تولید خودرو وانت و سواری کار از وزارت صنعت معدن تجارت.
- پروانه بهره برداری تولید وانت بار به صورت CKD از وزارت صنعت معدن تجارت.
- پروانه بهره‌برداری تولید خودرو سواری به صورتCKD از وزارت صنعت معدن تجارت.

  • شرکت نیرو خودرو آسیا (بایک ایرانیان) در راستای ارائه ویژه خدمات پس از فروش به متقاضیان و مالکین خودرو در طی سال سرویس های مختلفی را ارائه می دهد.این سرویس ها عبارتند از :

 

1- طرح سرویس های دوره ای منظم.
2- کنترل عملکرد موتور توسط دستگاه عیب یاب در سرویس های دوره ای.
3- طرح بازدید از تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی در سرویسهای دوره ای .
4- طرح خدمات فصلی.
5- مشاوره و امداد تلفنی.
6- قرارداد با کانون جهانگردی جهت حمل خودروی مشتریان.
7- فروش و ارسال قطعات به تمام نقاط کشور در کمتر از 24 ساعت.
8- انجام عملیات سرویس در محل و منزل مشتریان.
9- همایش و گردهمایی فنی برای مشتریان.
10- نوبت دهی اینترنتی و تلفنی.

*************************************************************************************

خط مشی کیفیت شرکت نیرو خودرو آسیا

شرکت نیرو خودروآسیا به عنوان مجری انحصاری فروش و خدمات پس از فروش شرکت سازه های خودرودیار ماموریت خود را با هدف ارائه خدمات فروش و پس از فروش ، عرضه قطعات و محصولات سازمان با بالاترین کیفیت و افزایش رضایتمندی مشتریان خود در سطح کشور از طریق بهبود رویه ها و افزایش اثربخشی فرآیندها با تکیه بر توان علمی و تخصصی کارکنان و شبکه نمایندگی ها محقق می نماید و در این راستا اقدام به استقرار و نگهداری الزامات سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2015 نموده است. لذا اهداف اصلی خود را به شرح ذیل اعلام می دارد: 

  • شناسایی به موقع انتظارات و نیازمندیهای مشتریان و سایر ذینفعان و تلاش در راستای ارتقا سطح رضایتمندی و پاسخگویی سریع و شفاف به آنان.
  • رعایت الزامات قانونی و توافق شده با مراجع، سازمانهای ذیصلاح و ذینفعان.
  • گسترش تحقیق و توسعه در بازار جهت معرفی خدمات و محصولات متناسب با نیازهای تصریحی و تلویحی در جامعه.
  • ارائه خدمت بموقع از طریق شناسایی دقیق جریان ارزش و بهبود مستمر در فرآیندها.
  • توسعه و بهبود عملکرد شبکه نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش از طریق بهبود فرآیند انتخاب، ارزیابی، رتبه بندی، ارتقا و ارائه آموزشهای مستمر.
  • ارتقا سطح صلاحیت، شایستگی و دانش منابع انسانی متعهد، متخصص و کارآمد و افزایش رویکرد کار گروهی در سازمان در جهت افزایش رضایت مشتریان.
  • بهبود مستمر در ساختار و فرآیندهای سازمان با تقویت رویکرد مبتنی بر مدیریت ریسک.

مدیریت ارشد شرکت ضامن حسن اجرای الزامات سیستم مدیریت کیفیت بوده و با تامین منابع، امکانات و واگذاری اختیار به مدیران و پرسنل سازمان تمام تلاش خود را انجام می دهد تا با رویکرد مناسب در جهت منافع ذینفعان و بهبود مستمر گام بردارد. 

 

*************************************************************************************

افتخارات

- اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2015.